W II sem. roku szkol. 2022/23 (od 27 lutego) dowożenie uczniów odbywać się będzie zgodnie z poniższym harmonogramem:
Autobus 1
Kurs 1 – 650 Zbuczyn, 700 Grodzisk Kol., 705 Łęcznowola, 710 ul. Poręby, 715 Zbuczyn.
Kurs 2 – 715 Zbuczyn, 720 Pogonów, 725 Wólka Kamienna, 730 Tchórzew, Plewki, 735 Tchórzew,
740 Karcze, 745 Bzów, 750 Zbuczyn,
Autobus 2
Kurs 1 - 720 Zbuczyn, 725 Grodzisk , 735 Rówce, 740 Chromna, 744 ul. Polna, 746 ul. Starowiejska,
750 Zbuczyn.
Autobus 3
Kurs 1 – 650 Zbuczyn, 700 Choja, 702 Rzążew, 705 Kol. Lucynów, 709 Cielemęc, 711 Tarcze,
714 Ługi Wielkie, 720 Zdany, 725 Zbuczyn.
Harmonogram odwozu uczniów:
12.45 autobus nr 1 - 1245 Zbuczyn, 1250 Grodzisk, 1255 Łęcznowola,
1300 ul. Poręby, 1305 Pogonów, 1315 Wólka Kamienna, 1320 Tchórzew Plewki,
1325 Tchórzew, 1330 Karcze, 1335 Zbuczyn
autobus nr 2 - 1245 Zbuczyn, 1250 Zdany, 1255 Chromna,
1258 ul. Polna, 1300 ul. Starowiejska, 1305 Rówce, 1335 Zbuczyn
autobus nr 3 - 1245 Zbuczyn, 1255 Choja, 1300 Rzążew, 1305 Kol. Lucynów, 1310 Cielemęc,
1315 Tarcze, 1320 Ługi Wielkie
13.40 autobus nr 1 -1340 Zbuczyn, 1345 Pogonów, 1355 Wólka Kamienna, 1400 Tch. Plewki,
1405 Tchórzew, 1410 Karcze, 1420 Bzów, 1430 Zbuczyn
autobus nr 2 - 1340 Zbuczyn, 1345 Zdany, 1350 Chromna, 1353 ul. Polna, 1358 ul. Starowiejska,
1405 Rówce, 1415Grodzisk, 1420 Łęcznowola, 1425 Zbuczyn
14.35 autobus nr 1 – 1435 Zbuczyn, 1440 Pogonów, 1450 Wólka Kamienna,
1455 Tch. Plewki, 1500 Tchórzew, 1505 Karcze, 1510 Bzów -1520 Zbuczyn
autobus nr 2 – 1435 Zbuczyn,1440 Zdany, 1445 Chromna, 1448 ul. Polna, 1450 ul. Starowiejska,
1455 Rówce, 1505 Grodzisk, 1510 Łęcznowola, 1520 Zbuczyn
autobus nr 3 - 1435 Zbuczyn, 1440 Choja, 1445 Rzążew, 1450 Kol. Lucynów, 1455 Cielemęc,
1500 Tarcze, 1505 Ługi Wielkie, 1510 Kol. Chromna, 1520 Zbuczyn
15.20 autobus nr 2 kursuje w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki – (cała trasa wszystkie ww. miejscowości).