•  Powiatowe rozgrywki Szkolnego Związku Sportowego w szóstkach piłkarskich
          • Powiatowe rozgrywki Szkolnego Związku Sportowego w szóstkach piłkarskich

• Zakończyły się powiatowe rozgrywki Szkolnego Związku Sportowego w szóstkach piłkarskich.

Turniej finałowy klas 4-6 odbył się na orliku w Zbuczynie. Reprezentacja naszej szkoły pokazała się z bardzo dobrej strony. W półfinale pokonaliśmy SP Żelków 4:2, a w finale SP Skórzec 2:0. Tym samym wygraliśmy rozgrywki powiatowe i na wiosnę zagramy w rozgrywkach regionalnych.

Reprezentacja kl. 4-6: Sadowski Gustaw, Jasiński Antoni, Jasiński Dominik, Świderski Filip, Orzełowski Paweł, Czarnota Bartek, Izdebski Piotr, Kubak Franek, Sadowski Leon, Chojecki Julian, Kubiak Wojtek i Żółkowski Marcel.

Chłopcy starsi z kl. 7-8 w turnieju finałowym rywalizowali z SP Skórzec i SP Żelków. Po zaciętej walce oba mecze przegrywamy i ostatecznie zajmujemy 4 miejsce w powiecie.

Reprezentacja kl.7-8: Krupski Aleks, Wielgórski Szymon, Kowieski Bartek, Orzyłowski Jan, Krasuski Daniel, Prokurat Jakub, Perka Jakub, Kalicki Szymon, Wielgórski Łukasz i Kędzierski Tomasz.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!!!